Panama Pineapple Thief 250 g

Panama Pineapple Thief on muutunud Johan&Nyströmi kohvivaliku legendiks. Tänavune kohv üllatab meid ploomi, kuivatatud mango ja sidrunikommi nüanssidega. See on magus, ümara keha ja tasakaalus happesusega.

Johan&Nyströmi ja Graciano Cruzi suhe algas juba röstikoja loomise aegadel. Kui Graciano alustas enda kohvide kuiv- ja meetöötlusega, raputasid mitmed farmerid selle peale veel pead. Kohv Panamast ei tohiks ju niimoodi maitseda?!? Graciano julges aga teha asju omamoodi ning viimastel aastatel on paljud kohvikasvatajad hakanud käima tema jälgedes. Seda kohvidega, mis tänastes tingimustes on ühed maailma kallimad.

Graciano Los Lajones’i farm asub 2000 meetrit mere pinnast, olles seetõttu üks kõrgemaid piirkondi Kesk-Ameerikas. Tegemist ei ole tavapärase kohvifarmi, vaid tõelise džungliga, millel on uskumatult rikkalik taimede ja loomade elu. Farm on Gracianole kuulunud alates 1992. aastast ja ta kasvatab seal peamiselt kollast catuaid ja geishat, mis on araabika sordid. Peale imelise maitse, mida kuivtöötlus kohvile annab, võibaldab see farmeril kasutada vähe vett ja olla planeedisõbralikum.

14.90 €

Toode on ostukorvis