#Coffeeaid

Kohviga koroona vastu!

Kampaania on lõppenud!

Sellistel erandlikel aegadel on väga paljude väikeettevõtete tulevik ja nende loodud töökohad ohus. Selleks, et eriolukorrast saadud hoobid võimalikult väheseid töökohti tabaks, on oluline, et inimesed jätkaksid kohalike ettevõtete toodangu tarbimist nii palju, kui olukord vähegi võimaldab.

Ligi kahe aasta jooksul on meie ettevõte Coffery toimetanud peamiselt HoReCa (hotellid, restoranid ja kohvikud) sektoris. Müünud kohvi, mida serveeritakse suurepärastes kohvikutes ja restoranides. Nüüd, kus meie kliendid kogevad läbi ajaloo oma kõige vaiksemaid ja raskemaid aegu, mõjutab olukord tugevasti ka meid.

Seetõttu käivitame oma veebipoes #coffeeaid kohvi programmi, milles osaledes ei toeta te vaid meid ja meie koostööpartnerist röstikoda, kuid ka kohalikku ettevõtlust – kohvikuid  ja restorane. Lihtsalt boonusena on teil võimalus ka ise võita.

Iga meie veebipoes müüdava #coffeeaid teemaviitega kohvipaki kohta paneme kõrvale kolm (3) või  viis (5) eurot: 500 grammiste pakkide pealt viis eurot ning 250 grammiste pakkide pealt kolm eurot. Iga kord kui oleme müünud kokku kümme #coffeeaid teemaviitega kohvipakki, ostame kõrvale pandud summa vääringus kinkekaardi kohalikult kohvikult või restoranilt. Kinkekaardi omakorda kingime ära õnneliku kümnenda ostu sooritanud isikule.

Isegi kui te ise kinkekaarti ei võida, olete panustanud Eesti väikeettevõtlusesse ning saate nautida kvaliteetset ning meie planeedi suhtes jätkusuutlikult toodetud kohvi. Kui aga Sinu kindel eesmärk on võita kohvile lisaks ka kinkekaart, tagab 100%-lise boonuse kümne paki ostmine korraga. Ostes korraga terve kasti (6 kg), võib õnn teile naeratada lausa kaks korda! Nii lihtsad reeglid ongi!

Tellimuse vormistamisel palume lisada kommentaaride lahtrisse kohalik restoran või kohvik, kelle tegemistele kõige rohkem kaasa elate. Pakutud nimede hulgast loosime välja ühe, kelle kinkekaardi soetame ja selle kingime edasi võitjale. Erinevate väge heade tegijate toetamise nimel ei osta me korduvalt ühe ja sama ettevõtte kinkekaarti. Esitame väljakutse kõigile kohviarmastajatele! Toetagem kohalikku väikeettevõtlust ja nautigem head kvaliteeti! #coffeeaid

Kohvi saad siit https://www.coffery.ee/tooted/kohv/