Parem kohv.
Parem töötaja.

Horeca – PArim kohv hotelli/restorani/kohvikusse!

Kohv peab olema meeldejäävalt, tagasikutsuvalt hea. Elamuslik kohv on pidusöögi kroon. Tõelise elamuse tagab kvaliteetne kohv, teadlik-oskuslik serveerimine ning laitmatus korras seadmed.

Meie kohvi kvaliteeti pole taevani ja tagasi kiitnud vaid tootjapoolne turundusmeeskond, vaid see vastab päriselt erikohvi kõrgetele standarditele.

Pakume võimalust seadmeid nii osta kui rentida ning meie käsutuses on professionaalne ja alati kättesaadav hooldusmeeskond.

Kõik, kes meie kohvi serveerivad, saavad põhjaliku väljaõppe. Inimeste kohviteadmiste laienemist võtame me tõepoolest väga tõsiselt. Ja rõõmuga:)

Meie klientideks on eliitrestoranid, edumeelsed kohvikud, populaarsed lõunasöögi kohad, hotellid, catering ettevõtted. Kõiki ühendab üks  – austus kvaliteetse tooraine suhtes.

Miks Coffery?

Meie eesmärk ei ole lihtsalt kohvi müüa, me tahame päriselt kohviturgu paremaks muuta. Me armastame kohvi ja toitlustusmaailma – mida rohkemates kohtades serveeritakse meisterlikult valmistatud suurepärast kohvi, seda parem kõigile!

Missioon on tõsta inimeste kohviteadmisi, et kõik saaksid nautida oma tassikest sama palju kui meie ise. Iga pakk läheb meie juurest välja tarkusetera ja infoga, kust konkreetne kohv pärit, kes ja kuidas kasvatas. Meie jaoks on oluline, mis meist järgi jääb. Sellepärast pakume kohvi, mis on kasvatatud kõrgete standardite järgi ja jätkusuutlikult.

 

  • Tippkvaliteet

  • Professionaalne teenindus

  • Personaalne lähenemine

  • Parimad seadmed

Tekkis küsimus või idee?

Tule meie hubasesse kontorisse. Teeme kohvi. Räägime.

Kirjuta meile!

Palun täida kõik väljad.